BLOG o prawie rodzinnym

AdwokatKANCELARIA ADWOKACKA ROBERT TOMCZYK

Od 2010 roku nasza Kancelaria Adwokacka w Krakowie świadczy usługi prawne, obejmujące zarówno doradztwo, jak i reprezentację klientów przed sądami. Naszym atutem jest unikalne połączenie dogłębnej wiedzy teoretycznej i praktycznej, zdobytej przez adwokata Roberta Tomczyka, który przez wiele lat pracował jako sędzia w Sądzie Rejonowym i Sądzie Okręgowym w Krakowie. Te doświadczenia pozwalają nam na zapewnienie obsługi prawnej na najwyższym poziomie.

Stawiamy na indywidualne podejście do każdego klienta, dokładnie analizując każdą sprawę i oceniając najlepsze możliwości działania. Przykładamy wielką wagę do współpracy z klientem w procesie wypracowywania najbardziej optymalnych rozwiązań. Dzięki temu zyskaliśmy zaufanie licznych klientów indywidualnych oraz przedsiębiorstw, którzy cenią sobie naszą skuteczność i profesjonalizm.

KANCELARIA ADWOKACKA ADWOKAT ROBERT TOMCZYK

Osiedle Centrum C 10/49 31-931 Kraków e-mail:
adwokatbochnia@gmail.com
telefon: +48 664 288 981
+48 12 419 59 45 (piątki w godzinach 9-17)

Robert Tomczyk

Adwokat, założyciel Kancelarii. Przez szereg lat sędzia Sądu Rejonowego dla Krakowa- Krowodrzy w Krakowie, następnie Sądu Okręgowego w Krakowie, w tym delegowanym do pracy w Ministerstwie Sprawiedliwości w departamencie nadzoru nad sądami i notariatem oraz współpracy z Europejskim Urzędem Patentowym w Monachium. Współpracuje z Urzędem Patentowym RP oraz Polską Izbą Rzeczników Patentowych, w tym szkoląc aplikantów rzecznikowskich oraz rzeczników patentowych. Jako sędzia wykładał w Krajowym Centrum Szkolenia Kadr Sądów i Prokuratury. Ponadto był członkiem Komisji Ministerstwa Sprawiedliwości ds. własności intelektualnej, a także kilka kadencji arbitrem Komisji Prawa Autorskiego przy Ministrze Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Autor publikacji z zakresu prawa własności intelektualnej i postępowania cywilnego, w tym dla wydawnictwa C.H. BECK., prowadzi także zajęcia w ramach aplikacji adwokackiej z zakresu postępowania cywilnego oraz prawa własności intelektualnej oraz wykłady dla rzeczników patentowych.

Od 2010 roku jest członkiem Krakowskiej Izby Adwokackiej.

W pracy w sądownictwie zdobył potrzebne doświadczenie do rozwiązywania szczególnie trudnych i zawiłych spraw, zwłaszcza z zakresu szeroko pojętego prawa cywilnego i rodzinnego.

W swojej pracy zawodowej indywidualnie podchodzi do każdej prowadzonej sprawy, szukając najkorzystniejszych rozwiązań dla każdego klienta. Prowadzi postępowania przedsądowe oraz sądowe przed sądami rejonowymi, okręgowymi i apelacyjnymi na terenie całego kraju, a także przed Sądem Najwyższym, wojewódzkimi sądami administracyjnymi oraz Naczelnym Sądem Administracyjnym.

Jego praktyka obejmuje sprawy z zakresu szeroko pojętego prawa cywilnego, rodzinnego, prawa autorskiego i prawa własności intelektualnej, ale także sprawy karne i administracyjne. Prowadzi również bieżącą obsługę prawną spółek, posiada doświadczenie w obsłudze prawnej jednostek samorządu terytorialnego.

Katarzyna Sikora

Asystent adwokata Roberta Tomczyka

Studentka III roku prawa na Uniwersytecie Jagiellońskim. Zaangażowana w życie kół naukowych między. innymi Koła Naukowego Alternatywnych Metod Rozwiązywania Sporów.

Dwukrotna Stypendystka Stypendium Rektora UJ za wyróżniające się wyniki w nauce (przypomnijmy: dopiero zaczęła trzeci rok studiów, a zatem stypendystka w każdym roku studiów).

Z Kancelarią Adwokacką adwokata Roberta Tomczyka współpracuje od czerwca 2023 roku. Pełni funkcję asystenta adwokata Roberta Tomczyka, jej zakres obowiązków obejmuje kontakt z klientami, obsługę biurową, prowadzenie akt, prowadzenie kalendarza kancelarii.

Kancelaria adwokacka Kraków

Jesteśmy tu, aby dostarczyć mieszkańcom Krakowa oraz okolic kompleksową pomoc prawną na najwyższym poziomie. Nasza Kancelaria Adwokacka w Krakowie to miejsce, gdzie profesjonalizm łączy się z wieloletnim doświadczeniem w obszarze prawa rodzinnego, w tym rozwodów, prawa spadkowego, odszkodowań, prawa nieruchomości, a także wsparcia dla biznesu.

Nasz zespół specjalistów jest zawsze gotowy sprostać wyzwaniom, jakie stawia przed nami dynamicznie zmieniające się środowisko prawne w jednym z największych miast Polski.

potrzebujesz pomocy prawnej?

+48 664 288 981

Kontakt

KANCELARIA ADWOKACKA
ADWOKAT ROBERT TOMCZYK

Adres
Osiedle Centrum C 10/49, Kraków
E-mail

adwokatbochnia@gmail.com

Telefon
+48 664 288 981
+48 12 419 59 45 (piątki w godzinach 9-17)
Wyślij wiadomość
Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.